Gulfstream G4

 
Gulfstream G4
 
ה – Gulfstream G4, המוצע לכם על ידינו במסגרת פעילותנו העסקית המשותפת עם חברות תעופה פרטיות אחרות, נחשב בין מטוסי המנהלים המובילים והגדולים יותר, ומתאים ל – 14 נוסעים. מדובר במטוס מדגם משופר יותר של מטוסים אחרים, שקדמו לו, והוא נחשב בין האמינים והבטוחים ביותר. בין מגוון השירותים המוצעים בו, תוכלו למצוא מטבחון מאובזר, כיבוד וארוחות משובחות, כיסאות יוקרתיים מרווחים במיוחד, מערכות בידור מתקדמות, והכול על מנת לאפשר לטסים בו ליהנות מחוויית טיסה בטוחה, נוחה ובעיקר נעימה.
 

ליהנות מהפתרון המתאים ביותר

 
ככזה הנחשב בין המוצלחים שיוצרו, המספקים שירותים מסוג זה, משמש המטוס כמודל עליו נבנו ויוצרו מטוסים נוספים מאותה הסדרה. ב"גשר אווירי" אנו מעוניינים להציע לכם את מירב הנוחות ומגוון השירותים השונים, בין אם מדובר בטיסה פרטית עסקית ליעד קרוב או רחוק, ובין אם מדובר בטיסה פרטית לצרכים אישיים. המטוס המתקדם והיוקרתי הזה, פאר היצירה של התעשייה האווירית, ייקח אתכם לכל מקום ומתי שתרצו. הוא יאפשר לכם להגיע למגוון של יעדים שונים ובעזרת צוות הטיסה תוכלו ליהנות מהנוחות המקסימאלית.

מטוס ה – Gulfstream G4 נחשב בין מטוסי הסילון המובילים, המשמשים לצרכים אישיים או עסקיים וככזה המועדף על ידי רבים, המעוניינים ליהנות מיכולותיו המצוינות.
 

Gulfstream G4 - פנים המטוס

 
 

Gulfstream G4 Floor Plan

 
Gulfstream G4 Floor Plan
 

Gulfstream G4 Specification

 
Interior Length
45'11" / 14.0 m Passenger capacity
14
Cabin length
88.4 ft / 26.9 m Max. Speed 581 mph / 935 kph
Cabin Height 6'3" / 1.90 m Max. Range (hours) 7 hrs
Cabin Width 7'3" / 2.2 m Max. Range 4,859 miles / 7,820 km
Baggage vol. 155 cu. ft / 4.40 m Lavatory full
Flight attendantyes
 
 

צי המטוסים שלנו

 
 
 
 
 
 
 
 
CitationII
 
 
 
 
 
 
 
CitationIII