שרותי טיסה פרטית

 
שרותי טיסה פרטית
 
ב"גשר אווירי" אנו מאמינים בשירות ברמה הגבוהה ביותר ובמתן פתרונות מקיפים, על מנת לספק את המענה המדויק ביותר לכל לקוח ולקוח. במסגרת שירות הטיסות הפרטיות, המוצע ללקוחות החברה, אנו מציעים לכם מגוון של פתרונות שונים, כדי להפוך את הטיסה שלכם לחוויה נעימה ונוחה באופן מוחלט.
 

הניסיון שלנו – הביטחון שלכם

 
ניסיוננו הרב והמוניטין שצברנו במהלך השנים, המקצוענות של הצוות האווירי וצוות הקרקע שלנו, כל אלה עומדים לרשותכם בכל עת ואתם מקבלים שירות V.I.P אח"מים. אנו זמינים עבורכם לאורך כל השבוע, 24/7, ומבטיחים להתאים לכם את הפתרונות הטובים ביותר. אנו רואים בטיסה הפרטית, מלבד הטיסה עצמה וההגעה אל היעד, גם הזדמנות ליהנות ממגוון של אפשרויות שונות על מנת להפוך את השהות שלכם ביעד למהנה יותר.
 

השירות לשלנו – ההנאה שלכם

 
הצוותים שלנו ידאגו לכם לאורך כל הדרך. החל מפנייתכם הראשונה אלינו, עבור בהתאמתם של השירותים הנלווים השונים לצרכיכם במסגרת הטיסה הפרטית, ועד הטיפול המוצע לכם מרגע הגעתכם אל שדה התעופה, תחבורה קרקעית אל המטוס וטיסה אל היעד, שאליו בחרתם לטוס.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום וליהנות מסל של שירותים מקיפים, המבטיחים לכם את הטוב והמתאים ביותר, בהתאם לדרישותיכם וצרכיכם השונים. מכלול השירותים שלנו, בין אם התחבורה הקרקעית שתיקח אתכם אל שדה התעופה ומשדה התעופה אל היעד, בין אם הפתרונות המותאמים שלנו הכוללים קייטרינג איכותי, המוצעים לכם על המטוס – כל אלה מוצעים לכם לבחירה ברמה הגבוהה ביותר ובכל רגע שתרצו.