קייטרינג

 
קייטרינג
 
לצד מגוון השירותים, המוצעים לכם במסגרת הטיסה הפרטית, תוכלו גם ליהנות מחוויית טיסה טעימה במיוחד! קייטרינג איכותי ויוקרתי המוגש לכם במהלך הטיסה, הינו חלק בלתי נפרד של שירות V.I.P המוצע לכם לאורך כל הטיסה. ב"גשר אווירי" אנו מאמינים בחוויה כוללת ובשירות מקיף, המציע שפע של אפשרויות, בהתאם לבחירתו של הלקוח. שירותי קייטרינג אלה, הכוללים כיבוד קל, ארוחות מלאות ומבחר של משקאות, מוצעים לכם על ידי הצוות בהתאם להעדפותיכם השונות.

בין אם מדובר בקייטרינג כשר, במזון בריאות מיוחד או בכל אפשרות אחרת, אנו עומדים לרשותכם ונשמח להציע לכם את המנות הטובות ביותר כחלק מסל שירותי הטיסה הפרטית המעולים שלנו.

את אפשרויות הקייטרינג השונות תוכלו לבחור כבר בעת הזמנת הטיסה הפרטית שלכם, ולציין את דרישותיכם, ואם אתם לקוחות חוזרים, נשמח להגיש את המנות המועדפות עליכם בכל טיסה.

סוג הקייטרינג נקבע, בדרך כלל, בהתאם למשך הטיסה, לסוג המטוס ולציוד שבו, אולם, במידה ומדובר בדרישות מיוחדות, נשמח לבצען על מנת שתוכלו ליהנות מארוחות ומשקאות על פי טעמכם.

אנו מאמינים שהניסיון הרב שרכשנו במהלך השנים, היכולת המקצועית הגבוהה והשירות המצוין, שאנו מציעים ללקוחותינו, מאפשרים להציע גם שירותים נלווים, לרבות שירותי קייטרינג, הנחשבים איכותיים במיוחד.

ההקפדה על טריות המזון, המגוון המוצע, הטעמים השונים והאיכותיים והמנות המשובחות, הם חלק מהשירות המוביל, שאנו מציעים לכלל לקוחותינו בכל עת ולאורך כל הדרך.