צוות

 
ב"גשר אווירי" אנו מציעים לכם את הטוב ביותר. המחויבות שלנו לשירות ברמה גבוהה במיוחד, למקצועיות, להתאמה מדויקת לצרכיו של כל נוסע ונוסע וכן לרמת בטיחות גבוהה, הופכים את החברה לחברת התעופה הפרטית המובילה בישראל. הפתרונות הרבים שלנו מאפשרים לנו להתאים לכם את האפשרות הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

הצוות של "גשר אווירי" כולל שמונה טייסים במשרה מלאה, ביניהם צבי דננברג, בעל החברה והטייס הראשי, הזמינים לאורך כל שעות היממה, 24/7. טייסים אלה בעלי הכשרה מתאימה, אותה עברו הן בארץ והן בחו"ל, וממשיכים לעבור בכל עת, במסגרת סימולאטורים מיוחדים על כל אחד מדגמי המטוסים השונים, על מנת לשפר את ניסיונם ואת בטיחות הטיסה. לצוות הטייסים אלפי שעות טיסה וניסיון רב בהטסת מטוסי החברה השונים וכן יכולת מקצועית גבוהה, המאפשרת להם לספק את המענה הטוב ביותר לצרכי לקוחות החברה.

צוות האוויר שלנו, העומד לרשותכם במהלך הטיסה, כולל טייס ראשי, טייס משנה ודיילת, המציעים לכם שירות V.I.P ברמה הגבוהה ביותר. צוות הקרקע שלנו עומד לרשותכם כבר מרגע הזמנת הטיסה ועד הגעתכם אל היעד הסופי ומלווה אתכם לאורך כל הדרך. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ומתאימים לכם את הפתרון הנכון ביותר, לרבות ביצוע שינויים נדרשים או מציאת פתרונות בהתראה קצרה.