ניר ברונשטיין

 
ניר ברונשטיין, מנכ"ל חברת התעופה "גשר אווירי" ואחראי על המבצעים של החברה, מציע לכם שירות אמין, מקצועיות ברמה גבוהה במיוחד והזמנת טיסה בהתראה קצרה. קשריו הרבים של ניר עם חברות תעופה בארץ ובעולם, מאפשרים לו להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר, בהתאם לצרכיכם השונים.

ניסיונו העשיר של ניר ברונשטיין בניהול טיסות פרטיות במסגרות השונות, טרם הגיעו לגשר אווירי, וכן היכרותו רבת השנים עם הפעילות בענף, מאפשרים לו "לתפור" לכל לקוח ולקוח שירותי טיסה בהתאמה מלאה ואישית, וכל זאת במהירות שאין שני לה.

ניר ברונשטיין, האחראי על המבצעים של החברה, עוסק בספורט, רוכב על אופניים ומתאמן בחדר כושר. ולמרות עיסוקיו הרבים, עומד לרשות לקוחותיו בכל עת ודואג שכל השירותים השונים, המוצעים על ידי החברה, בין אם הקטנים או הגדולים, יתבצעו ברמה הגבוהה ביותר.
 

הזמנת טיסה בהתראה קצרה

 
צוות החברה עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. עם רמת מקצועיות גבוהה במיוחד, מבטיח לכם ניר, מנכ"ל החברה, שבטווח של שלוש שעות בלבד יוכל לארגן לכם טיסה עם כל האישורים הנדרשים, כדי שתוכלו להמריא ולנחות בבטחה בכל שדה תעופה בעולם. במידה ומטוסי "גשר אווירי" באוויר, יאתר עבורכם ניר את החלופות המתאימות.