מטוסי מנהלים

 
מטוסי מנהלים
 
בעולם העסקים הדינאמי של היום, זמן הוא כסף. אנשי עסקים רבים, מנהלים את עסקיהם בחו"ל ובוחרים להשתמש בשרות של מטוסי סילון פרטיים. ב"גשר אווירי" אנו מאפשרים לכם ליהנות מפתרונות תעופה מתקדמים ביותר, בהתאם לצרכיכם ודרישותיכם, בין אם אלו טיסות בהתראה קצרה, טיסות לצרכי עסקים או לצרכים פרטיים.
 

ליהנות מקדמה וחדשנות

 
אם אתם מעוניינים להגיע ליעד במהירות ובנוחות המרביים, ולעלות על טיסה בהתראה קצרה או טיסה מתוכננת מראש, מבלי לבזבז שעות יקרות בהמתנה לכרטוס, לבדיקה הביטחונית, לבדיקת הדרכונים ולהמתנה למטען שלכם – אנו, ב"גשר אווירי" עומדים לרשותכם בכל עת ומזמינים אתכם לבחור בשירותינו המתקדמים. כל מפעל מטוסי מנהלים מכיר היטב את צרכיו של הלקוח העסקי, ועל כן מייצר פתרונות תעופה, המספקים את המענה הטוב ביותר לאנשי העסקים או ללקוחות הפרטיים. מטוסי הסילון השקטים והמפוארים שלנו, המיוצרים על ידי מפעלים לייצור מטוסי מנהלים מובילים, מתוחזקים על ידי צוות טיסה קשוב ומיומן ביותר. שירות ניהול מטוס פרטי, המוצע לכם על ידינו, יאפשר לכם לנצל היטב את שעות הטיסה, בין אם למנוחה או להשלמת משימות וסגירות עסקאות שונות.
 

ליהנות מפתרונות מיידיים

 
במקרים של טיסות בהתראה קצרה, אנו כאן בשבילכם. אם אתם נדרשים להגיע ליעד באופן בהול, אנו נעלה אתכם על טיסה בהתראה קצרה, כדי שתוכלו להגיע אל היעד שלכם במהירות המרבית. אנו מאפשרים לכם ליהנות ממבחר של טיסות בהתראה קצרה, שיספקו לכם את הפתרון היעיל ביותר. עבור אנשי עסקים רבים טיסות בהתראה קצרה הן פתרון אידיאלי, כשנדרשים לסגור עסקה חשובה או להגיע לפגישה בהולה בחו"ל. טיסה בהתראה קצרה, מעכשיו לעכשיו, תאפשר לנהל את העסקים, גם כשמדובר בחו"ל, ולהגיע לכל יעד במהירות האפשרית. יכולתנו להיות זמינים עבורכם ומטוסי המנהלים העומדים לרשותנו בכוננות, הינם פתרון מצוין במקרים של טיסה בהתראה קצרה, טיסה שאיננה מתוכננת.
 

ליהנות מניסיון ומרמת מקצועיות גבוהה

 
ניסיוננו הרב בטיסות מיוחדות או טיסות בהתראה קצרה וכן המטוסים החדישים שעומדים לרשותנו, מאפשרים ללקוחותינו לטוס למבחר גדול של יעדים שונים, החל מרוסיה שבצפון, סין במזרח ועד מדינות אפריקה שבדרום. בין אם מדובר במקרים של טיסות בהתראה קצרה או טיסות פרטיות מוזמנות מראש, אנו ניקח אתכם לכל יעד ומתי שתרצו. אנו, ב"גשר אווירי", מטיסים את לקוחותינו גם לשדות תעופה שאינם כלולים בנתיבי הטיסות הסדירות, ובכך מקצרים משמעותית את זמן ההגעה.

אנו מציעים לכם צוות מיומן ומנוסה, שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, הקשוב לכל צורך ובקשה. במידה ואתם מעוניינים לעלות על טיסה בהתראה קצרה, אנו זמינים עבורכם ונוכל למצוא לכם את הפתרון המיידי. בנוסף, יסייע הצוות גם בתכנון הנסיעה על כל פרטיה, החל בבחירת שעת היציאה ויעד הטיסה, בחירת המזון והמשקאות שיוגשו בטיסה, ועד איסוף משדה התעופה ביעד הנחיתה.

השאיפה למצוינות מעניקה ללקוחותינו ביטחון ושקט בכל הנוגע לפרטי הטיסה. גמישות מרבית בלוחות הזמנים, ויכולת לבצע בקלות שינויים של הרגע האחרון בתכניתם, גם במקרים של טיסה בהתראה קצרה מהווים פתרון מושלם. מטוסי המנהלים שלנו ממתינים לכם וייקחו אתכם לכל יעד שתרצו.