למה לבחור בגשר אווירי?

 
ב"גשר אווירי" אנחנו מכוונים גבוה, הכי גבוה. מכלול הפתרונות השונים שניתנים ללקוחותינו במסגרת הטיסות הפרטיות המוצעות ליעדים שונים ברחבי העולם כולו, הופכים את החברה למובילה בתחומה.
אנו מציעים מענה מדויק לכלל לקוחותינו, היכרות עם המגזר העסקי והפרטי והתאמת הפתרון והשירות, על פי העדפותיו ודרישותיו של כל נוסע ונוסע.
לפניכם כל הסיבות הטובות לבחור ב"גשר אווירי" בטיסה הפרטית הבאה שלכם!

  • שירות .V.I.P לכל לקוח ולקוח – אנו מציעים לכם שירות .V.I.P מפנק וללא פשרות. אצלנו תוכלו ליהנות משירות לאורך כל הדרך, החל משלב הזמנת הטיסה ועד הגעתכם אל היעד. לאורך כל הטיסה תלווה אתכם דיילת אישית, ולאחר הטיסה תוכלו ליהנות משירותים נלווים נוספים.

  • ניסיון בשירות מוביל משנת 1996 – אנו פועלים בתחום הטיסות הפרטיות מאז שנת 1996 למגוון של יעדים שונים בעולם ומטיסים מטוסי סילון פרטיים ברישוי מלא.

  • התאמה לצרכיו השונים של הלקוח – אנו מתאימים לכל לקוח ולקוח פתרונות בהתאם לצרכיו ודרישותיו, על מנת להפוך את הטיסה שלנו לנעימה ונוחה יותר. לצד כל זה מספקים לו פתרונות נרחבים יותר, כדי שיוכל ליהנות מהשירות המקיף המוצע לו על ידינו.

  • זמינות 24/7 – צוותנו בגשר אווירי, זמינים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ומחויבים לתת לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת, ואנו נשמח להיענות לבקשותיכם.

  • שירות טיסה .V.I.P הכל כלול ועוד הרבה יותר – במסגרת שירותי הטיסות הפרטיות, אנו מציעים לכם מבחר תוכניות והסדרי טיסה גמישים ומגוונים, כולל מכלול רחב של שירותי קרקע לפני ואחרי הטיסה, בהתאם לבקשותיכם.

  • ליווי אישי וצמוד במסגרת שירות V.I.P- צוות הקרקע והאוויר שלנו עומד לרשותכם בכל עת. אנו נלווה אתכם, במסגרת שירות ה – .V.I.P החל מהגעתכם אל שדה התעופה ועד הגעתכם אל היעד הסופי.

  • צי מטוסים נרחב המספק מענה בכל עת – אנו מציעים לכם פתרונות תעופה שונים, בין אם במסגרת צי המטוסים שלנו או בעזרתם של מטוסי חברות נוספות. אתם תאמרו לנו לאן ומתי אתם מעוניינים לטוס, ואנו נדאג להעלות אתכם אל הטיסה המתאימה.
 
 

רישיון הפעלה מבצעית Air Operator Certificate

 
לחץ להגדלה