אודות

 
אנו, ב"גשר אווירי", חברת התעופה הפרטית המובילה בישראל, מציעים לכם חוויה אווירית ברמה הגבוהה ביותר.
החברה, שנוסדה בשנת 1996 על ידי הקברניט צבי דננברג, עומדת לרשותכם בכל עת, ומאפשרת לכם ליהנות ממגוון של שירותים, המספקים מענה לצרכים שונים, החל מטיסות מנהלים, דרך טיסות אמבולנס ועד טיסות לצרכים מיוחדים.
לאורך כל שנות פעילותינו, החברה שמה לה כמטרה לספק רמת אמינות גבוהה, שירות מקצועי במיוחד ומענה אדיב ויעיל לכלל הלקוחות.

אנו מפעילים מטוסי מנהלי סילוניים ומפוארים ברישוי ישראלי, ובנוסף, משתפים פעולה עם חברות תעופה מוכרות בארץ בעולם, על מנת להגדיל את זמינותינו בהזמנות של "הרגע האחרון".
קשרינו הרבים עם חברות התעופה הנוספות מאפשרים לנו להגדיל את צי המטוסים העומד לרשותנו, והופכים אותנו לזמינים וכאלה המספקים מענה לצרכים רבים.

ניסיונם הרב של אנשי הצוות האווירי ואנשי צוות הקרקע של החברה, לאורך כל שנות פעילותינו הן בארץ והן בחו"ל, מאפשר שיגור טיסות בהתראה קצרה ולמבחר של יעדים לא שגרתיים. אנו ערוכים לטפל בשינויי הרגע האחרון בקלות וביעילות, על מנת להיענות לאורח החיים הדינאמי של לקוחותינו.

שירותי הטיסה של גשר אווירי מתוכננים אישית, בהתאם לצרכיו והעדפותיו של כל נוסע ונוסע ובאופן הדיסקרטי ביותר. לקוחות החברה יכולים לבחור את הכיבוד בטיסתם, מתוך מגוון של סוגי מזון ושתייה, בדרגות כשרות ואילוצי תזונה שונים. האפשרויות הרבות, המוצעות על ידנו, מאפשרות מענה מתאים ומדויק, בהתאם לבחירתו האישית של הנוסע.

לכל יעד שתבחרו, בכל זמן שתרצו ובסגנון המתאים לכם – "גשר אווירי" תטיס אתכם ביעילות, בנוחות, בדיסקרטיות ובביטחון מלא. אנו עומדים לרשותכם לאורך כל שעות היממה, 24/7, ומבטיחים להעניק לכם את הטוב ביותר.